Gripin Kaşe

Etkin madde:Her bir kaşe de 500 mg parasetamol ,30 mg kafein içerir. Kullanıldığı yerler: Hafif ve orta dereceli ağrıların tedavisindeYüksek ateş tedavisinde kullanılır. Kullanılmaması gereken durumlar: İlacın içeriğindeki maddelere alerjiniz...

Benexol B12 vitamini

Etkin maddesi:250 mg B1 vitamini ,250 mg B6 vitamini ,1 mg B12 vitamini vardır. Kullanıldığı yerler: Çabuk yorulma ,unutkanlık ,sinirlilik ,kuvvetsizlik ,titreme gibi genel şikayetleri olan hastalardaSinir iltihabı ve şeker...